Pożyczka Indywidualny Firma Rolnik
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Oddzial
Kwota pożyczki
Okres spłaty
 
 
 
* Oprocentowanie od 5% w skali roku dotyczy oferty dla firm. Dla klientów indywidualnych oprocentowanie zaczyna się od 6% w skali roku.
Przykład reprezentatywny (najczęściej wybierany zestaw pożyczek): czas spłaty: 15 lat; kwota pożyczek: 60000 zł; rata: 506,28 zł. Składniki raty: nominalna stopa procentowa 6,00%; opłaty administracyjne 0 zł. Całkowita kwota kredytu: 60000 zł. Opłata: 3540,00 zł; prowizja: 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 7,20 %; całkowita kwota do zapłaty: 94679,28 zł
 
Zgadzam się   Nie zgadzam się
 
Wnioskodawca wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie przez Pożyczka Gotówkowa Sp. z o.o. oraz Pożyczka Gotówkowa Operator Sp. z o.o. jego danych osobowych dla celów związanych z działalnością Pożyczka Gotówkowa Sp. z o.o., w tym również dla celów promocyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.1997r.Nr133poz.883 z późniejszymi zmianami). Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie i przekazywanie swoich danych osobowych innym instytucjom, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dane osobowe podawane są dobrowolnie.